Zadzwoń do nas

+48 512 105 397 

Napisz do nas

biuro.eurowood@gmail.com

14-140 Liwa, Polska

ul. Krzywa 18

PLANUJESZ BUDOWE DOMU?

Specjalizujemy się w realizacji nowoczesnych i ekologicznych domów szkieletowych, które łączą wyjątkowy design z najwyższymi standardami wykonania. Nasze domy to idealne połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i trwałych materiałów, zapewniających doskonałe parametry izolacyjne i energooszczędność. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji – razem zbudujemy dom Twoich marzeń.

Niech będzie w technologi szkieletowej!

 

 

 

 

Dowiedz się jak powstajeTwój nowy dom w technologii szkieletowej​

Nowoczesna Technologia Budowy

Nasze domy są budowane w oparciu o nowoczesny szkielet drewniany, wykonany z najwyższej jakości certyfikowanego drewna KVH klasy C24, suszonego komorowo. Drewno to sprowadzamy z krajów Unii Europejskiej, takich jak Austria i Niemcy, co zapewnia jego trwałość i wytrzymałość. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i stałej kontroli jakości, nasz szkielet drewniany stanowi solidną podstawę dla każdego domu.

Szybki i Efektywny Proces Budowy

Dążymy do maksymalnego skrócenia i uproszczenia procesu budowy, aby w jak najkrótszym czasie umożliwić Ci zamieszkanie w wymarzonym domu. Od projektu, przez budowę, aż po oddanie kluczy, zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie. Dzięki zaawansowanej technologii szkieletowej i ciągłej kontroli produkcji, możemy zbudować Twój dom w ciągu zaledwie 2-3 miesięcy, nie rezygnując z najwyższej jakości wykonania.

ZOBACZ KATALOG

Gotowe projekty domów szkieletowych

Nasze projekty są zaprojektowane z myślą o komforcie oraz nowoczesnym, ponadczasowym designie. Każdy dom łączy funkcjonalność z estetyką, tworząc przestrzeń idealną do życia.

Stawiamy na doskonałą komunikację i stały kontakt z naszymi klientami. Niezależnie od tego, czy zamawiasz u nas pojedyncze deski do małego projektu, czy realizujesz kompleksowy projekt dachowy lub budowę domu, każdy produkt jest dla nas równie ważny. Jesteśmy dostępni na każdym etapie realizacji, od pierwszych konsultacji, przez proces budowy, aż po finalne przekazanie kluczy. Nasz zespół ekspertów zawsze chętnie udziela porad, odpowiada na pytania i rozwiązuje wszelkie wątpliwości. Dzięki temu nasi klienci mogą czuć się pewnie i spokojnie, wiedząc, że ich projekt jest w dobrych rękach.

Kontakt na pierwszym miejscu

Każdy Projekt Jest Ważny

Twoje marzenia o własnym Domu możesz spełnić już w 3 miesiące!

W naszej firmie klient zawsze jest na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby każda współpraca była oparta na zaufaniu, zrozumieniu i pełnym zaangażowaniu. Słuchamy uważnie potrzeb i oczekiwań naszych klientów, dostosowując nasze działania tak, aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie produktów najwyższej jakości, ale również stworzenie relacji opartej na partnerstwie i wzajemnym szacunku.

Zbudujemy dla Ciebie Twój wymarzony dom!

Nowoczesne energooszczędne i inteligentne 

domy szkieletowe

Budujemy nowoczesne domy energooszczędne, spełniające najbardziej restrykcyjne normy tzw. “zielonego budownictwa”. Budowane przez nas domy posiadają bardzo niski współczynnik przenikalności cieplnej

U = 0.14W/m2K – co skutkuje bardzo niskimi rocznymi kosztami ogrzewania.

NAPISZ DO NAS

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro-Wood, zawartych w formularzu, w celu realizacji przesłanego zgłoszenia oraz na potrzeby działań marketingowych prowadzonych przez firmę Euro-Wood.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt elektroniczny

 

biuro.eurowood@gmail.com

Kontakt  telefoniczny

 

(+48) 515 124 116 Biuro

(+48) 512 105 397 Właściciel

Godziny pracy

 

Pon - Pt: 7:00-15:00

Sob: nieczynne

Lokalizacja biura

 

ul. Krzywa 18

14-140 Liwa /koło Miłomłyna

Warmińsko- Mazurskie

Polska

Subskrybuj nasz newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera już dziś, aby otrzymywać ekskluzywne aktualizacje, oferty specjalne przygotowywane specjalnie dla naszych subskrybentów. 

Name
Subskrybuj
Subskrybuj
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Specjalizujemy się w produkcji drewna konstrukcyjnego, wiązarów dachowych, domów szkieletowych oraz obróbce drewna CNC, oferując najwyższą jakość i wydajność dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu.

Zadzwoń do nas

+ 48 515 124 116

 

 

Copyright 2024 EURO-WOOD, Created by VITO.com.pl

 

 

Pozostałe

 

Polityka prywatności